Найвищий хмарочос засяяв кольорами України

Фото: Скріншот Світ привітав Україну з Днем Незалежності

На відео, викладеному в мережі, видно, як знаменита вежа ОАЕ переливається кольорами українського прапора.

 

Найвищий хмарочос у світі Бурдж Халіфа, який знаходиться в ОАЕ, підсвітили кольорами українського прапора. Відео підсвічування у вівторок, 24 серпня, розміщено в Twitter.

 

«Сьогодні вночі Бурдж Халіфа святкує День Незалежності України і бажає її народу процвітання і миру», — йдеться в повідомленні.

 

 

الليلة نشارك أصدقائنا في جمهورية أوكرانيا احتفالاتهم بمناسبة يوم استقلالهم في #برج_خليفة! متمنين لهم المزيد من التقدّم والرخاء

Tonight #BurjKhalifa celebrates Ukraine’s Independence Day and wishes its people prosperity and peace. pic.twitter.com/ix6UvLXsUZ

— Burj Khalifa (@BurjKhalifa) August 24, 2021

 

 

Бурдж Халіфа — найвища в світі будівля, його висота — 828 метрів. У хмарочосі 163 поверхи. Крім звання найвищої будівлі в світі, Бурдж-Халіфа належать ще кілька рекордів у Книзі Гіннесса. У хмарочосі знаходиться найдовший єдиний ліфт (504 м); це найвищий багатоповерховий будинок у світі, в ньому розташований найвищий ресторан у світі (441 м). Раніше в Бурдж-Халіфа був найвищий оглядовий майданчик в світі (555 м), але в 2015 року цей рекорд побила Шанхайська вежа — там оглядовий майданчик розташований на 6 м вище.

 

Нагадаємо, британський міністр у справах європейського сусідства Венді Мортон оголосила про створення Фонду «Партнерство за сильну Україну». До нього приєдналися Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*