Путін зробив заяву щодо транзиту газу через Україну

Президент РФ Володимир Путін

Зеленський заявив про те, що гарантією безпеки України на випадок запуску Північного потоку-2 має стати стабільне газопостачання на 10-15 років.

 

Президент Російської Федерації Володимир Путін розповів про майбутні контракти на транзит газу через Україну після запуску газопроводу «Північний потік-2». Як він підкреслив, Росія буде дотримуватися своїх зобов’язань. Про це у вівторок, 13 липня, він заявив в інтерв’ю на News24 Russia.

За його словами, «Газпром» підписав контракт на п’ять років на прокачку російського газу через територію України. І, «незважаючи на деякі складності сьогоднішнього дня, Росія взяла на себе зобов’язання в рамках цього контракту і безумовно буде їх виконувати».

 

Нагадаємо, українська влада побоюється, що Москва відмовиться від контракту газу через Україну після запуску «Північного потоку-2», який повинен з’єднати Росію і Німеччину в обхід української території. В «Нафтогазі» заявляли, що транзит російського газу стримує Росію від ескалації агресії проти України.

 

Раніше президент Володимир Зеленський назвав ПП-2 темою для «Нормандії». Не слід забувати про ризик того, що Україна може бути відключена від газу, зазначив Зеленський.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*