США будуть протистояти Північному потоку-2

Україна і Сполучені Штати продовжують виступати проти «Північного потоку-2»

Уряди країн підтримали зусилля щодо «збільшення потужностей для постачання газу в Україну з диверсифікованих джерел».

 

Сполучені Штати підтвердили свій намір виступати проти роботи газопроводу Північний потік — 2, який побудований в обхід України. Про це в середу, 1 вересня, говориться в повідомленні Офісу президента.

 

«Україна і Сполучені Штати продовжують виступати проти Північного потоку — 2, який ми розглядаємо як загрозу для європейської енергетичної безпеки», — йдеться в повідомленні.

 

Зазначено, що Сполучені Штати мають намір продовжувати застосування передбачених законодавством заходів і енергетичної дипломатії з метою «збереження транзитної ролі і забезпечення безпеки поставок Україною в цей перехідний енергетичний період, а також недопущення використання Кремлем енергетики як геополітичної зброї».

 

Зазначається, що одним із заходів протидії проекту є нещодавнє призначення в США старшого радника з питань енергетичної безпеки.

 

Зокрема, уряди України і США домовилися підтримувати зусилля щодо збільшення потужностей для поставок газу в Україну з диверсифікованих джерел.

 

Нагадаємо, ціна жовтневого ф’ючерса на спотовий індекс TTF на біржі ICE Futures на газ продовжила зростання, досягнувши позначки 52,9 євро за кВт.год, або $ 646 за тисячу кубометрів.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*