США готують для України нову військову допомогу — ЗМІ

Фото: wikipedia Україна може отримати додатковий пакет військової допомоги від США

Україна може отримати від США, зокрема, переносний зенітний ракетний комплекс Стінгер.

 

Адміністрація США підготувала додатковий пакет військової допомоги Україні й обговорює із союзниками по НАТО питання про постачання Києву переносного зенітного ракетного комплексу Стінгер, інформує в п’ятницю, 7 січня, NBC News із посиланням на власні джерела.

 

«США працюють із союзниками по НАТО над тим, щоб домовитися про поставки запитуваного владою України ПЗРК Стінгер»», — йдеться в повідомленні.

 

Крім того, за даними ЗМІ, адміністрація Байдена також підготувала додатковий пакет військової допомоги США для України.

 

Стінгер — американський переносний зенітно-ракетний комплекс, призначений для ураження повітряних цілей, що низько летять (літаків, вертольотів, БПЛА), крім того забезпечує можливість обстрілу неброньованих наземних і надводних цілей. Прийнятий на озброєння в 1981 році.

 

Один із найпоширеніших ПЗРК, який на озброєнні мають 30 держав, а також деякі національно-визвольні рухи і терористичні організації. Кількість виготовлених ракет Стінгер усіх модифікацій перевищила 70 тисяч од.

 

Нагадаємо, міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс на зустрічі з українським послом Олександром Міщенком підтвердив, що Латвія надасть Україні допомогу у вигляді зброї.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*