США і Канада обговорили російську агресію проти України

Фото: state.gov Глава МЗС Канади і Держсекретар США обговорили ситуацію в Україні

В рамках зустрічі обговорили низку питань, які стосуються як відносин США і Канади, так і ситуації в усьому світі.

 

Політичну ситуацію, що склалася в Україні, обговорили глава Державного департаменту США Ентоні Блінкен і глава МЗС Канади Марк Гарно. Також вони торкнулися анексії Криму. Про це в четвер, 20 травня, повідомляє Міністерство закордонних справ Канади.

 

Уточнюється, що міністр закордонних справ Марк Гарно зустрівся з держсекретарем США Ентоні Блінкеном в кулуарах 12-ї зустрічі міністрів Арктичної ради.

 

«Сторони обговорили світові виклики, зокрема боротьбу з COVID-19, клімат і підтримку заснованого на праві міжнародного порядку, а також проблему суверенітету і територіальної цілісності України», — йдеться в повідомленні.

 

Окремо міністр Гарно і держсекретар Блінкен торкнулися підривних дій Росії, зокрема її великомасштабні, неоголошені пересування військ до України і навколо неї.

 

Також в процесі бесіди глава американського зовнішньополітичного відомства Блінкен висловив свою вдячність Канаді за її сприяння в питаннях демонстрації лідерства в Західній півкулі і сприяння стабільності і демократії в таких країнах.

 

Нагадаємо, Держсекретар США Ентоні Блінкен і глава МЗС Росії Сергій Лавров під час зустрічі в Рейк’явіку (Ісландія) обговорили питання України.

 

Раніше Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати з «нетерпінням» чекають участі в Кримській платформі, яка повинна відбутися в Києві в серпні цього року.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*