США і Німеччина обговорили ризики ПП-2 для України

Фото: thetoc.gr Газопровід Північний потік-2 став основною темою зустрічі

Радники лідерів двох держав підняли низку інших питань, актуальних і для Європи, і для США.

Представники США і Німеччини провели переговори у Вашингтоні, в ході яких обговорили проект Північний потік-2 і його значення для України і Європи в цілому. Про це ввечері в середу, 2 червня, повідомила прес-служба Білого дому.

Зазначається, що бесіда відбулася між радником президента США з нацбезпеки Джейком Салліваном і радником канцлера Німеччини із закордонних справ і безпеки Яном Хеккером.

«Експерти з обох урядів обговорили трубопровід Північний потік-2, в тому числі заклопотаність США щодо ризиків, які він несе для України і європейської енергетичної безпеки», — зазначено в повідомленні.

Також Салліван і Хеккер підняли низку таких регіональних і глобальних питань, як майбутня зустріч лідерів G7 і саміт НАТО, енергетичне майбутнє Європи, колективні зусилля з обміну вакцинами проти COVID-19, координація в сфері кібербезпеки і реагування на атаки здирників, а також пріоритети зовнішньої політики , включаючи Росію, Україну, Іран, Сахельський регіон і Західні Балкани.

«Ми вважаємо, що з Росією мають бути важкі дні, оскільки є питання, щодо яких у нас є глибокі розбіжності, є дії, на які нам потрібно давати рішучу відповідь», — наголосив Салліван.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель направила в США делегацію для обговорення ПП-2 і низки інших економічних проблем.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*