США продовжать переговори з Україною щодо ПП-2

Фото: АР (архивное фото) У Держдепі заявили про активні переговори з Києвом до угоди

В американському Держдепартаменті заявили, що після угоди США і Німеччини щодо газопроводу консультації з Києвом і Варшавою не зупиняються.

 

Сполучені Штати Америки продовжать переговори з Україною і Польщею з приводу подальшого розвитку ситуації з російським газопроводом Північний потік-2. Про це в четвер, 22 липня, заявив в ході брифінгу керівник прес-служби Держдепартаменту США Нед Прайс.

 

За його словами, влада України була ознайомлена зі змістом угоди США і Німеччини щодо Північного потоку-2.

 

«Що стосується українців, то ми провели більше десятка консультацій з ними, я можу вам сказати, що вони були знайомі зі змістом цього пакета (угоди між США і Німеччиною щодо ПП-2 — ред.), вони допомагали сформувати зміст цього пакету, ця взаємодія була частою», — зазначив Прайс.

 

Що стосується майбутніх переговорів, додав він, то «наші консультації з Україною і консультації з Польщею не зупиняються сьогодні, вони продовжаться».

 

Нагадаємо, Україна і Польща домовилися працювати разом над протидією запуску Північного потоку-2, поки не будуть розроблені рішення для подолання кризи у сфері безпеки, пов’язаної з газопроводом.

 

У Держдепі заявили, що США не відмовляються від санкцій проти ПП-2

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*