США продовжать підтримку України — Ллойд Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін

Територіальна цілісність України повинна поважатися, підкреслив міністр оборони Сполучених Штатів.

 

Сполучені Штати продовжать підтримувати Україну, заявив міністр оборони США Ллойд Остін. Про це в четвер, 15 квітня, пише Інтерфакс Україна.

 

«Ми надали деяку матеріальну підтримку Україні в минулому і ми сподіваємося продовжити її. Архітектура національної безпеки завжди буде пропонувати нашому президенту низку варіантів, які зосереджені на використанні всіх елементів національної влади, які у нас є, коли ми розглядаємо варіанти, щоб представити президенту», — сказав Остін на прес-конференції в Брюсселі в середу після відеоконференції Північноатлантичної ради за участю міністрів закордонних справ країн і міністрів оборони країн НАТО.

 

Він уточнив, що допомога США Україні включає нелетальні матеріали, деяку зброю та інструкторів.

 

«І ми сподіваємося продовжити те ж саме, залежно від їхніх потреб», — додав Остін.

 

Міністр оборони підкреслив, що територіальна цілісність України повинна поважатися.

 

«Щодо нарощування російських військ. Ми як і раніше стурбовані тим, що ми бачимо. Ми продовжуємо дуже уважно спостерігати за активністю там, ми продовжуємо проводити консультації з нашими партнерами. Як ви чули, я раніше сказав, що ми закликаємо Росію припинити її провокації і бути прозорішою щодо цієї недавньої діяльності», — підкреслив він.

 

Нагадаємо, країни-членів НАТО закликали Росію негайно зупинити ескалацію, припинити практику агресивних провокацій та поважати свої міжнародні зобов’язання.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*