США продовжили заборону на польоти над низкою районів України

Фото: Unsplash Заборона діє для всіх пасажирських і вантажних авіакомпаній США

Обмеження на польоти над низкою районів України США ввели в 2014 році і пізніше неодноразово продовжували.

 

Влада США продовжила на два роки заборону на польоти американської авіації в деяких районах в зоні польотної інформації українського міста Дніпро. Про це у вівторок, 5 жовтня, говориться в розпорядженні Федерального авіаційного управління (ФАУ) США.

 

«ФАУ продовжує термін дії спеціальних федеральних авіаційних норм з 27 жовтня 2021 року до 27 жовтня 2023 року», — сказано в документі.

 

Зазначається, що рішення про продовження заборони на польоти прийнято через наявність загрози для авіації через триваючі бойові дії вздовж лінії розмежування України.

 

«У зв’язку з цими обставинами зберігається ненавмисна загроза для польотів цивільної авіації США через можливі прорахунки або невірну ідентифікацію», — вказується в документі.

 

Заборона діє для всіх пасажирських і вантажних авіакомпаній США, а також льотчиків з американськими ліцензіями, за винятком тих, які працюють на іноземних перевізників.

 

При цьому ФАУ дозволило при необхідності зліт і посадку в міжнародних аеропортах Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя, якщо буде отримано схвалення з боку компетентних органів України. Крім того, допускається можливість ігнорування заборони в надзвичайній ситуації.

 

Район польотної інформації — повітряний простір, в межах якого забезпечується польотно-інформаційне обслуговування та аварійне сповіщення. РПІ Дніпро включає в себе аеропорти Харкова, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Кропивницького та Криму.

 

Раніше повідомлялося, що авіакомпанія Scandinavian Airlines (SAS) з 4 листопада запустить прямий рейс з Києва до Стокгольма.

 

Ryanair запустив рейс між Мальтою і Борисполем

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*