США розраховують на співпрацю з Україною на морі

Фото: twitter.com/USEmbassyKyiv США очікують продовження міцного співробітництва з Україною на морі

Флагман морської охорони Держприкордонслужби «Григорій Куроп’ятников» і корабель берегової охорони США Hamilton 8 травня «відпрацьовували злагодженість дій в міжнародній тактичній групі».

 

Вашингтон має намір продовжити співпрацю з Україною на морі. Про це в суботу, 22 травня, говориться в заяві посольства США в Україні в Twitter з нагоди національного Дня мореплавання, який в Штатах відзначають 22 травня.

 

«Ми хочемо згадати недавній візит катера берегової охорони США Hamilton в Одесу і сподіваємося на продовження міцного партнерства між ВМС і морської охороною США і України», — заявили американські дипломати.

 

Hamilton є першим катером берегової охорони США, який увійшов в Чорне море з 2008 року. Останній раз Чорне море відвідував катер USCGC Dallas.

 

Національний день мореплавання відзначають в Сполучених Штатах 22 травня.

 

Раніше ЗМІ повідомляли, що в травні Британія направить два військові кораблі в Чорне море з метою підтримати Україну. Таке рішення прийняли в Лондоні після того, як США скасували відправку в регіон двох есмінців, щоб не допустити подальшого зростання напруженості.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*