США та ЄС покарають Росію у разі нападу на Україну — Держдеп

Фото: state.gov Держдеп та ЄС обговорили покарання для Росії у разі агресії проти України

Блінкен та Мішель підтвердили підтримку США та Євросоюзу суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.

 

Сполучені Штати та Євросоюз мають намір покарати Російську Федерацію у разі її агресії проти України. Такої домовленості досягли Держсекретар США Ентоні Блінкен та президент Європейської ради Шарль Мішель. Про це у середу, 8 грудня, йдеться у заяві Державного департаменту США.

 

Зокрема, у документі сказано, що Держдеп США та Євросоюз мають намір «швидко та жорстко покарати Росію у разі ескалації її агресії на території України».

 

У повідомленні наголошується, що два лідери розділили занепокоєння з приводу нарощування Росією військової сили на кордонах України. І заявили про необхідність деескалації конфлікту з боку РФ та повернення до дипломатії.

 

Також сторони наголосили на необхідності повного виконання мінських угод, «які є найкращим засобом для вирішення конфлікту на Донбасі».

 

Традиційно Блінкен та Мішель підтвердили підтримку США та Євросоюзу суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.

 

Раніше повідомлялося, що у Німеччині завтра пройде екстрене засідання парламенту через нарощування Росією військових сил біля українського кордону.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*