У Грузії два яхтсмени з України отримали тюремні терміни

Фото: Думская Юрій Хомич отримав чотири роки в’язниці у Грузії

Таке рішення суду не відповідає духу дружби і стратегічного партнерства України і Грузії, вважають в МЗС.

 

Батумський міський суд у Грузії засудив до тюремного ув’язнення на чотири роки двох українців — Юрія Хомича і Володимира Дьяченка. Про це повідомляє МЗС України в середу, 14 липня.

 

Зазначено, що громадяни України звинувачуються в нібито незаконному перетині грузинського державного кордону.

 

Щоб не втручатися у процес судочинства іншої країни, МЗС викликало тимчасового повіреного Грузії, щоб висловити йому розчарування рішенням Батумського міського суду. У Києві переконані, що вирок несправедливий і наполягають на тому, щоб Грузія переглянула рішення суду і негайно звільнила українців. Там вважають, що таке рішення суду «не відповідає духу дружби і стратегічного партнерства України і Грузії».

 

«МЗС України та посольство України у Грузії і надалі вживатимуть усіх необхідних заходів для захисту законних прав та інтересів наших громадян, які скористаються своїм правом подати апеляційну скаргу, відповідно до законодавства Грузії», — заявили дипломати.

 

Нагадаємо, наприкінці листопада 2020 року в Грузії було затримано яхту із Дьяченком та Хомичем. Судно рухалося вздовж берега Грузії і прямувало до Туреччини. Яхтсмени були затримані за звинуваченням у незаконному перетині кордону і поміщені в СІЗО.

 

У МЗС України розповіли, чи будуть перейменовувати Грузію

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*