У ПАРЄ обговорили зміни, що відбулися в Україні за останні роки

Фото: KP.UA Заступник члена постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ Євгенія Кравчук

Представники моніторингової місії планують під час свого візиту в Україну зустрітися з Генеральним прокурором, з директором НАБУ, з керівництвом НАЗК, ДБР, вищого антикорупційного суду.

 

Представники постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи і доповідачі моніторингової місії ПАРЄ обговорили зміни в Україні, що відбулися за останні три роки, зокрема реформу медійного законодавства. Про це в понеділок, 5 липня, повідомила заступник глави фракції «Слуга народу», заступник члена постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ Євгенія Кравчук, пише Інтерфакс-Україна.

 

«Найбільше представників моніторингової місії ПАРЄ цікавила реформа медійного законодавства, яка здійснюється разом з офісом Ради Європи», — повідомила Кравчук агентству.

 

Вона підкреслила, що члени моніторингової місії ПАРЄ знають про загрозу можливої ​​пропаганди з боку Російської Федерації. За слова Кравчук, моніторингову місію також цікавило, як розслідуються в Україні напади на журналістів.

 

Кравчук також повідомила, що члени моніторингової місії зустрілися з віце-спікером українського парламенту Оленою Кондратюк, з представниками різних громадських організацій.

 

Далі представники моніторингової місії планують під час свого візиту в Україну зустрітися з Генеральним прокурором, з директором НАБУ, з керівництвом НАЗК, ДБР, вищого антикорупційного суду.

 

«Тобто з усіма правоохоронними органами, які задіяні в антикорупційній інфраструктурі. Також буде окрема зустріч з міністром культури і інформаційної політики та міністром розвитку громад і територій», — розповіла Кравчук.

 

Вона зазначила, що крім цього «заплановані більш детальні зустрічі з представниками комітетів Верховної Ради, профіль яких становить інтерес для Ради Європи і моніторингової місії — це антикорупційний комітет, комітети з питань свободи слова, правової політики, з питань захисту прав людини і деокупації».

 

Кравчук нагадала, що останній раз моніторингова місія ПАРЄ була в Україні в 2018 році.

 

«Це перший візит моніторингової місії ПАРЄ з 2018 року».

 

Раніше в ПАРЄ заявили, що санкціями проти низки європейських політиків Росія обмежує свої можливості і позиції в Асамблеї.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*