У Польщі підрахували українців з видом на проживання

Фото: Unsplash Понад чверть мільйона українців мають посвідку на проживання в Польщі

Вихідці з України входять в найбільші етнічні групи, які проживають на території Польщі.

 

Всього в Польщі дозвіл на проживання отримали понад 483,5 тисячі іноземців, з яких понад 265 тисяч — українці. Про це у вівторок, 18 травня, повідомив офіційний представник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк, передає Польське радіо.

 

ЗМІ зазначає, що крім українців в Польщі проживають 31,5 тис. білорусів, 20 тисяч німців, 12,7 тис. росіян, 10,6 тис. жителів В’єтнаму, 10,4 тис. з Індії, 8,6 тис. з Грузії , з Італії — 8,5 тис. та Китаю — 6,7 тис. осіб.

 

Зазначається, що абсолютна більшість іноземців мають дозволи на тимчасове проживання — майже 300 тис. осіб. Приблизно 85 тис. іноземців мають посвідку на постійне перебування. Зареєстроване проживання в Польщі мають також 80 тис. громадян країн Європейського Союзу.

За словами Дудзяка, велика частина іноземців, які бажають проживати в Польщі — молоді люди.

 

«Майже 275 тис. іноземців з дійсними дозволами на перебування — це особи у віці 20-39 років», — уточнює Дудзяк.

 

За його словами, найбільше іноземців вибирають для проживання Мазовецьке, Малопольське, Великопольське і Нижньосилезське воєводства, а найменше хочуть жити в Свєнтокшиському.

 

Раніше повідомлялося, що в Польщі планують залишитися назавжди 46,4% працюючих там українців.

 

Нагадаємо, що після повернення з країн ЄС заробітчани не планують працювати в Україні. Переважна більшість заробітчан планують і далі працювати за кордоном. При чому половина заробітчан їде на роботу в Польщу.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*