У Польщі затримали 12 осіб за контрабанду зброї в Україну

Фото: Европол Вилучена зброя: револьвери, пістолети, автоматичні гвинтівки і ручні кулемети

У ході серії обшуків будинків у районах Свєнтокшиського та Лодзинського воєводства Польщі було вилучено близько сотні одиниць вогнепальної зброї.

 

Європейським правоохоронцям вдалося розкрити діяльність злочинного угруповання з 12 осіб, які займалися контрабандою зброї зі Словаччини до Польщі, України та Росії в Польщі. Про це повідомляє Європол у четвер, 17 червня.

 

 

Так, у ході рейдів у рамках розслідування боротьби з контрабандистами, Польська прикордонна служба разом з Агентством внутрішньої безпеки і Національною поліцією за підтримки Європолу в ході серії обшуків будинків в районах Свєнтокшиського та Лодзинського воєводства вилучили близько сотні одиниць вогнепальної зброї.

 

Звинувачення в причетності до незаконної торгівлі зброєю пред’явлені 12 підозрюваним — всі громадяни Польщі у віці від 32 до 60 років.

 

«Розслідуване організоване злочинне угруповання незаконно провозило зброю зі Словаччини до Польщі, Росії та України. 96 вилучених одиниць вогнепальної зброї включають револьвери, пістолети, автоматичні гвинтівки і ручні кулемети. За підсумками дня акції також було конфісковано кілька тисяч патронів різного калібру і одна ручна граната. Крім того, під час обшуку будинку було виявлено готівку на суму понад 50 тисяч євро, а також 14 рослин марихуани і деяку кількість амфетаміну», — йдеться в повідомленні.

 

В Європолі уточнили, що ця акція була здійснена в рамках більшого дворічного розслідування, проведеного прикордонною службою Польщі, яке, крім сьогоднішньої конфіскації, призвело до вилучення близько 200 одиниць вогнепальної зброї, включаючи так звані рушниці Флобера і близько 2700 одиниць боєприпасів.

 

Також було затримано 15 осіб — дев’ять громадян України, один громадянин Росії і п’ять громадян Польщі.

 

«Докази, зібрані в ході цієї конкретної дії, наразі аналізуються для виявлення подальших слідчих дій по всій Європі», — додали в Європолі.

 

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області екс-поліцейського спіймали на торгівлі зброєю. Під час обшуків було вилучено тротилові шашки, пластини пластида, гранати РГД-5 і патрони.

 

На Львівщині затримали священика-торговця зброєю

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*