Українцю в Польщі запропонували на вибір: штраф або за ґрати

Українцеві,який прилетів до Польщі, запропонували на вибір: заплатити штраф або сісти у в’язницю

Українець не сплатив штраф, виписаний раніше за порушення положень кримінально-податкового кодексу Польщі.

 

Житель Львова, прилетівши в аеропорт Познані, був тут же заарештований місцевими правоохоронцями. Виявилося, що він під час попереднього візиту забув сплатити накладений на нього штраф щодо кримінально-податкового кодексу Польщі. Про це в суботу, 11 вересня, повідомляє inPoland.

 

Працівники Надоджанського відділу прикордонної служби пояснили чоловікові, що з часу його минулого відвідування Польщі він заборгував державі штраф у розмірі 650 злотих. Тому поліцейські йому запропонували вибрати для себе покарання — заплатити штраф разом з пенею на місці, або ж анулювати його, відсидівши п’ять днів у слідчому ізоляторі.

 

«Як встановили співробітники прикордонної служби під час перевірки документів, 32-річний українець не сплатив штраф, виписаний раніше за порушення положень кримінально-податкового кодексу Польщі, — повідомив прес-секретар Надоджанського відділу прикордонної служби.

 

Українець вирішив швидко — оплатив штраф і був тут же звільнений правоохоронцями.

 

Нагадаємо, Польща з 9 вересня відкрила свої кордони для українських туристів. Але для в’їзду потрібно дотримуватись певних умов.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*