Українець у Польщі знайшов понад тисячу євро і здав у поліцію

Фото: Польское радио Чоловік вирушив із грошима в поліцію

Завдяки чесності українця, законний власник зміг повернути свої гроші, заявили в поліції та назвали цей вчинок «зразковим».

 

У польському місті Свиноуйсьце громадянин України здав у поліцію 5000 злотих (понад тисячу євро – ред.), які хтось забув взяти у банкоматі. Про це повідомило напередодні Польське радіо.

Вказано, що біля банкомату українець звернув увагу на повідомлення, що світиться, «забери гроші». Як виявилося, банкомат виплатив 5000 злотих, але хтось забув їх перевести в готівку. Чоловік вирушив із грошима до поліції. А за кілька годин до відділення зателефонувала схвильована жінка, яка просила про допомогу. За її словами, гроші забув забрати її чоловік.

«Завдяки чесності чоловіка, законний власник зміг повернути свої гроші», — заявили в поліції і назвали вчинок громадянина України «зразковим».

Нагадаємо, в американському штаті Каліфорнія одна з трас виявилася засипаною доларовими купюрами. Водії зупинялися і починали збирати банкноти, що розлетілися, через що рух виявився заблокованим.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі пакет грошей та відніс до поліції

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*