Вашингтон має намір стежити за діями Росії біля кордону України

Фото: Nicholas Kamm/Pool via AP Офіційний представник Держдепартаменту Нед Прайс

Вашингтон і Європа критикують розміщення російських військ біля кордонів України і загрожують новими санкціями за дії РФ.

 

У США «бачили повідомлення про намір Росії вивести війська з українського кордону, але Вашингтон чекає дій», заявив прес-секретар Держдепартаменту Нед Прайс. Про це в четвер, 22 квітня, повідомляє Al Arabiya.

 

«Ми чули оголошення, і, наскільки нам відомо, це саме так. Ми будемо стежити за тим, що ж насправді роблять росіяни», — сказав він.

 

За його словами, Вашингтон «ясно дав зрозуміти Москві, що необхідно утримуватися від ескалаціонних дій».

 

«У ході нашої взаємодії з російським урядом ми ясно дали зрозуміти, що Росії слід негайно припинити всю свою агресивну діяльність в Україні і навколо неї, включаючи нещодавнє нарощування військової потужності в окупованому Криму та на кордоні України, і блокування суден в частинах Чорного моря», — сказав Прайс журналістам.

 

Прайс підтвердив підтримку США України, але не став відповідати на питання про можливість збільшення військової допомоги Києву.

 

«Це те, що ми завжди оцінюємо», — сказав він.

 

Раніше сьогодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про закінчення перевірки боєготовності військ. Із 23 квітня починається повернення в місця постійної дислокації військ, перекинутих на навчання на Південний і Західний військові округи. Задіяні в навчаннях на півдні Росії війська повинні повернутися в місця постійної дислокації до 1 травня.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*