Вашингтон визначився з кандидатурою нового посла в Україні

Фото: УНІАН Колишній посол США в Україні Вільям Тейлор

У штаті диппредставництва Сполучених Штатів Америки в Україні немає посла вже більше двох років.

 

Вашингтон вже визначився з кандидатурою на посаду посла в Україні, проте його ім’я поки не називають до завершення необхідних політичних і бюрократичних процедур щодо його призначення. Про це в понеділок, 30 серпня, розповів колишній посол США в Україні Вільям Тейлор в інтерв’ю телеканалу Дом.

 

«Після того, як адміністрація Байдена запропонує кандидатуру посла, за нього повинні будуть проголосувати в Сенаті», — розповів Тейлор.

 

Він акцентував, що перед новим послом стоїть важливе завдання — зміцнити зв’язки між урядами США і України.

 

«Він або вона повинен приймати повідомлення від українського уряду в Києві, робити їх зрозумілими для Вашингтона, відправляти їх до Вашингтона. Потім — приймати повідомлення з Вашингтона і працювати з урядом у Києві», — сказав дипломат.

 

Він нагадав, що в штаті немає посла в Україні вже більше двох років, протягом 1,5 року в Києві працює лише тимчасовий повірений Крістіна Квін.

 

«Вона відмінно працює. Але важливо, щоб в США був свій уповноважений, затверджений Сенатом посол США в Україні», — зазначив Тейлор.

 

Нагадаємо, 31 серпня розпочався офіційний візит до Вашингтона Президента України Володимира Зеленського. 1 вересня він проведе переговори з президентом США Джо Байденом.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*