ЄС закликав Україну не видавати по два закордонні паспорти українцям

Фото: МВД В ЄС закликали Україну скасувати для українців можливість мати два закордонні паспорти

В Євросоюзі очікують, що Україна не просто більше не видаватиме два закордонні паспорти громадянам, а й анулює зайві вже видані паспорти.

 

Євросоюз просить Київ скасувати для жителів України можливість мати одразу два закордонні паспорти для поїздок за кордон. Про це в середу, 4 серпня повідомляє Європейська правда, посилаючись на четвертий звіт Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів.

 

Своє прохання Європа аргументує фактами, коли в Польщі було затримано українців, які мали на руках кілька паспортів.

 

«У документах, виданих українцям, були різні особисті дані, які могли б дозволити їм залишатися в ЄС за межами обмеження 90 днів в будь-який 180-денний період», — наводиться приклад у документах.

 

У Європі підкреслюють, що очікують від України не просто припинення практики видачі по два паспорти, а й ануляції вже виданих додаткових паспортів.

 

«Скасувати можливість для громадян України мати одночасно більше одного дійсного паспорта; припинити видачу таких паспортів і скасувати дію тих, які були видані», — йдеться в рекомендаціях Єврокомісії для України.

 

Нагадаємо, українські нардепи запропонували Верховній Раді автоматично позбавляти громадянства України осіб, які добровільно отримали російський паспорт.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*