ЗМІ назвали терміни вилучення України із «зеленого» списку ЄС

Фото: Getty Images Українців скоро можуть перестати пускати до ЄС із туристичною метою

Рішення про виключення України зі списку автоматично не означатиме змін правил перетину кордону.

 

Влада Євросоюзу планує виключити Україну із «зеленого» списку для подорожей вже наступного тижня у зв’язку з різким стрімким погіршенням епідемічної ситуації. Про це з посиланням на джерела повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк у четвер, 4 листопада.

 

«Завтра посли ЄС, найімовірніше, виключать Україну зі списку країн, безпечних для подорожей щодо ситуації з коронавірусом. Виняток зі списку очікується наступного тижня», — написав журналіст у своєму Twitter.

 

Як відомо, рішення про вилучення України зі списку автоматично не означатиме зміни правил перетину кордону. Але країни ЄС, як правило, дослухаються до рекомендації Ради Євросоюзу та вводять обмеження на в’їзд для мешканців країн, яких немає у списку, та на туристичні подорожі для них.

 

Раніше в МЗС України нагадали, що ухвалення рішення ЄС про виключення України із «зеленого» списку не скасовує безвіз. Воно лише запроваджує тимчасові обмеження на несуттєві (туристичні) поїздки для протидії поширенню COVID-19.

 

Як повідомлялося, останніми днями Україна неодноразово оновлювала рекорди з добового приросту нових випадків заражень коронавірусом та COVID-смертності.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*